Lampa H4 XENON-BLUE 12V/100-90W 92mm 4.500Κ L58185
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : H4
H4 BLU-XE 12V/100-80W 92mm 4.500Κ
- Έντονο μπλε-λευκό φως με έως και 20% περισσότερο φωτισμό στο δρόμο.
- Μπλε-λευκό φως με βελτιωμένη απόδοση για εμφάνιση HID.
- Παρέχει καλύτερες αντανακλάσεις από την οδική σήμανση και τα σήματα.
- Ιδανικό για τους λάτρεις του styling.
Τεχνικά χαρακτηριστικά:
- Τεμάχια ανά συσκευασία: 2
- Έγκριση: Ε
- Volt: 12V
- Λυχνία: H4
- Watt: 100 / 80W