Ground Zero Gzcs 200MBR-LHD Ηχεια Custom Fit
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : Ηχεία ειδικού τύπου
Car specific 200 mm / 8″ woofer
90 Watts max
Car specific 200 mm / 8″ woofer for left hand drive Mercedes
8″ car specific woofer
Right hand drive vehicles / passenger´s side
Pressed paper-fiber cone
Resonance free steel basket
Neodymium motor
Car specific connection
1 piece / package
Model Car specific subwoofer
Diameter 200 mm / 8″
Power handling (RMS/max.) 50 / 90 Watts
Impedance 4 Ohms
Efficiency 86 dB
Frequency Response 40 – 2500 Hz
Voice coil 35.5 mm / 1.4“ copper