Shockwave Class D 2Channel HERO2.3500 (2x3500Wrms) Made In Korea
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : Δικάναλοι
HERO2.3500: 2x3500W RMS Class D Ενισχυτής
Ο HERO2.3500 βασίζεται στην ψηφιακή τεχνολογία Class-D και παρέχει έως και 3500 watt RMS ανά κανάλι!
Ο HERO2.3500 είναι ένας από τους πιο ισχυρούς ενισχυτές 2 καναλιών στην αγορά!
Ο ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΑΠΑΙΤΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ. **** ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΞΑΝΑ****
SPECIFICATION
FeaturesHERO2.3500
4ohm RMS power1100W x 2
2ohm RMS power2100W x 2
1ohm RMS power3500W x 2
2ohm RMS bridged power7000w x 1
Frequency Response10Hz - 25KHz
Signal to Noise Ratio90dB <
Damping Factor300dB <
Efficiency ( 4 ohm, 100Hz )94% <
Input Sensitivity6V - 0.2V
Low Pass Filter50Hz - 800Hz
x10 LPF multiply500Hz-8KHz
High Pass Filter20Hz-800Hz
x10 HPF multiply200Hz-8KHz
Power & Ground Input0Ga x 2
Working Voltage9V- 16V
Remote Gain ControlIncluded
Tested Voltage & THD14.4V & Less than 1% THD
Dimensions (WxHxL)230 x 65.5 x 500 mm