Shockwave Class D 2Channel HERO2.1500 (2x1500Wrms) Made In Korea
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : 1 - No All-Stores
HERO2.1500: 2x1500W RMS Class D Ενισχυτής
Ο HERO2.1500 βασίζεται στην ψηφιακή τεχνολογία Class-D και παρέχει έως και 1500 watt RMS ανά κανάλι!
Ο HERO2.1500 είναι ένας από τους πιο ισχυρούς ενισχυτές 2 καναλιών στην αγορά!
Ο ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΑΠΑΙΤΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ. **** ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΞΑΝΑ****
***MADE IN KOREA***
| SPECIFICATION | |
| Features | HERO2.1500 |
| 4ohm RMS power | 650W x 2 |
| 2ohm RMS power | 1100W x 2 |
| 1ohm RMS power | 1500W x 2 |
| 2ohm RMS bridged power | 3000w x 1 |
| Frequency Response | 10Hz - 30KHz |
| Signal to Noise Ratio | 90dB < |
| Damping Factor | 100dB < |
| Efficiency ( 4 ohm, 100Hz ) | 90% < |
| Input Sensitivity | 6V - 0.2V |
| Low Pass Filter | 50Hz - 800Hz |
| x10 LPF multiply | 500Hz-8KHz |
| High Pass Filter | 20Hz-800Hz |
| x10 HPF multiply | 200Hz-8KHz |
| Power & Ground Input | 0Ga |
| Working Voltage | 9V- 16V |
| Remote Gain Control | Included |
| Tested Voltage & THD | 14.4V & Less than 1% THD |
| Dimensions (WxHxL) | 230 x 65.5 x 350 mm |