MTXRT10-04 Subwoofers 10“ Subwoofer
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : 10" subwoofer
Specifications :
  • RMS Power : 250W
  • Max Power : 750W
  • Frequency response : 32Hz - 200Hz
  • Sensitivity : 89,5 dB/2,83v/1m
  • Fs : 32Hz
  • Re : 3,10Ω
  • Z : 4Ω
  • Qms : 6,58
  • Qes : 0,53
  • Qts : 0,49
  • Vas : 32Liter
  • Mms : 129gr
  • Cms : 0,176mm/N
  • BL : 12,6N/A
  • Sd : 363cm2
  • Vd : 0,40Liter
  • Xmax : 11,0mm
  • Ø25cm (10'')
Features :
  • ALDS Technology
  • SPV Technology
  • Spider with interlaced tinsel leads
  • Original MTX steel frame
  • One piece Polypropylene cone
  • Butyl rubber surround
  • Ø50 mm high temp (220°) aluminium voice coil