Επαγγελαμτικός Εκκινητής Μπαταριών , Powerbank, Φακός Led 3 Σε1 Lokithor J10000HD 12 Volt 10000A / 24V 5000A
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία :
Lokithor 256Wh LiFePO4 12V/10000A 24V/5000A Jump Starter
12/24V Jump Starter
10000 Amp 12V και 5000 Amp για 24V
Προστασία
Power Bank
2,75 ώρες Πλήρης φόρτιση
Safer LiFePO4 Tech
Η τεχνολογία LiFePO4 διαρκεί πάνω από 2.000 κύκλους, εξασφαλίζοντας ασφάλεια.
5 μοντέλα Falshlight
- 1000 lumens
- 5 μοντέλα συμπεριλαμβανομένων 100%, 50%, 20%, Blink, Strobe
Τεχνολογία ConnectMax
Η συσκευασία περιλαμβάνει :
  • Συσκευή,
  • Καλώδιο USB-A σε USB-C,
  • Καλώδιο USB-C σε USB-C,
  • Εγχειρίδιο χρήστη,
  • Τσάντα αποθήκευσης αξεσουάρ,
  • προσαρμογέας DC,
  • Φορτιστής αυτοκινήτου σε DC-5521 Καλώδιο φόρτισης,
  • Θηλυκή υποδοχή φορτιστή αυτοκινήτου σε καλώδιο εκφόρτισης DC-5525,
  • Καλώδιο τροφοδοσίας
Λεπτομέρειες Προϊόντος
Volt: 12 Volt
Volt: 24 Volt
Εγγύηση: 12 μήνες
Περιλαμβάνει: Εγχειρίδιο Χρήσης
Περιλαμβάνει: Καλώδιο Φόρτισης
Περιλαμβάνει: Τσάντα / Θήκη μεταφοράς
Πιστοποίηση / Έγκριση: CE
Πιστοποίηση / Έγκριση: RoHS
Πλήθος Τεμαχίων: 1 Τεμάχιο
Τεχνολογία Λαμπτήρα: Led
Υλικό: Αδιάβροχο
Υλικό: Πλαστικό
Φωτεινότητα: 1000 Lumen
Χρώμα: Γκρι Τιτανίου
Χρώμα: Μαύρο Ματ
Επιπλέον Λεπτομέρειες: 12 Volt 10000A / 24V 5000A