Dr!ve+ Φίλτρο Καυσίμου - DP1110.13.0141
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : Φίλτρο καυσίμου
DRIVE+ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΥΣΙΜΟΥ IVECO Dr!ve+ DP1110.13.0141 - Φίλτρο καυσίμου
-----------
Aplicability to : IVECO|JEEP|NEW HOLLAND|OTOKAR
  • JEEP
    • CHEROKEE (KJ) [2001-2008] - 2.8 CRD 4x4 2776cc/120kw/163hp [2004/11-2008/01]
  • IVECO
    • DAILY III Πλατφόρμα/σασσί [1998-2009] - 35 C 14 2998cc/100kw/136hp [2004/09-2006/04]
    • DAILY III Πλατφόρμα/σασσί [1998-2009] - 35 C 14. 35 S 14 2287cc/100kw/136hp [2005/01-2006/04]
    • DAILY III Πλατφόρμα/σασσί [1998-2009] - 35 C 17. 35 S 17 2998cc/122kw/166hp [2005/01-2006/04]
    • DAILY III Πλατφόρμα/σασσί [1998-2009] - 50 C 14 2998cc/100kw/136hp [2004/09-2006/04]
    • DAILY III Πλατφόρμα/σασσί [1998-2009] - 50 C 17 2998cc/122kw/166hp [2004/09-2006/04]
    • DAILY III Πλατφόρμα/σασσί [1998-2009] - 65 C 17 2998cc/122kw/166hp [2004/09-2006/04]
    • DAILY III Αμάξωμα συμπαγές/συνδυαζόμενο [1997-2009] - 29 L 11 V 2798cc/78kw/106hp [1999/05-2007/07]
    • DAILY III Αμάξωμα συμπαγές/συνδυαζόμενο [1997-2009] - 29 L 9 V 2798cc/62kw/84hp [1999/05-2007/07]
    • DAILY III Αμάξωμα συμπαγές/συνδυαζόμενο [1997-2009] - 35 S 11 V.35 C 11 V 2798cc/78kw/106hp [1999/05-2007/07]
    • DAILY III Αμάξωμα συμπαγές/συνδυαζόμενο [1997-2009] - 35 S 13 V.35 C 13 V 2798cc/92kw/125hp [1999/05-2007/07]
    • DAILY III Αμάξωμα συμπαγές/συνδυαζόμενο [1997-2009] - 35 S 9 V.35 C 9 V 2798cc/62kw/84hp [1999/05-2007/07]