Cadence Qrs Series Amplifier QRS4.125GH
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : 1 - No All-Stores
Cadence QRS Series 4 Channel Class G/H Full Range Amplifier QRS4.125GH
Specifications
Channel/Class: 4 G/H
RMS Power@1 ohm-14.4V:
RMS Power@2 ohm-14.4V: 200Wx2
RMS Power@4ohm-14.4V: 125W x4
BridgeRMS Power@4 ohm-14.4V: 400W x 2
Minimum THD: 0.05%
S/N Ratio: >86 dB
Fuse Rating: 35A x 3