Cadence Qrs Series Amplifier QRS1.3000D
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : 1 - No All-Stores
Cadence QRS Series Monoblock Class D Amplifier QRS1.3000D
Specifications
Channel/Class: Monoblock / D
RMS Power@1 ohm-14.4V: 3000W x1
RMS Power@2 ohm-14.4V: 1950W x 1
RMS Power@4ohm-14.4V: 1400W x 1