Beltec Audio BZA.3600.1.NC Ενισχυτές Mono Amplifier
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : Μονοκάναλοι
1030W x1CH 4ohms mono 14,4V input
2000W x1CH 2ohms mono 14,4V input
3600W x1CH 1ohms mono 14,4V input
4000W x 1CH 4ohms/dual mono 14.4V input
7200W x 1CH 2ohms/dual mono 14.4V input
BZA.3600.1.NC
1030W x1CH 4ohms stereo 14,4V input
2000W x1CH 2ohms stereo 14,4V input
3600W x1CH 1ohms stereo 14,4V input
Signal to noise radio >95db
Low pass frequency crossover : 30hz-250hz
Subsonic filter : 10hz-60hz
Bass boost : 0db-12db
bass boost Frequency : 30hz-90khz (+/_ 1db)
phase shift control :0-180 degree
frequency response : 10hz-350hz (+/_1db)
Efficiency @ 4ohm,100hz 93%
Input sensitivity :variable 6V-200MV
Dimensions(mm) : 230(w) x 59(h) x  580(l)
T.H.D. Continuous @ 4ohm,1khz <0.1%
Operating voltage : DC 9V-18V
Recommended fuse rating 350 (external fuse)A (linked:700A)