H1 24V 70W/PY21W 24V/P21/5W 24V/R5W 24V/W5W (T10) 24V M-TECH - 5 τεμ.
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : Λάμπες Αλογόνου
Λαμπτήρες:
H1 24V 70W P14.5s
24V PY21W BAU15s Amber
24V P21/5W BAY15d
24V R5W Ba15s
24V W5W W2.1x9.5d
Ασφάλειες: 10A, 15A 20A