Shockwave 4Channel Plug & Play Amplifier 4x60WRms @ 4Ohm XE-400.4ISO (Mini Size)
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : Τετρακάναλοι
ShockWave 4Channel Plug & Play Amplifier XE-400.4ISO
*περιλαμβάνει καλωδίωση Plug&Play ISO
Features
1) Full Range Class D design
2) Thermal, Overload, Speaker short protection
3) Variable Low pass filter 40-400Hz (12dB/OCT)
4) Variable High pass filter 40-400HZ (12dB/OCT)
5) Adjustable input sensitivity
6) High Level Input
7) 2Ch Preout
8) Aluminum alloy heatsink
9) Crossover Switch HPF/FULL/LPF
10) AUTO TURN MODE (High Level / Remote)
11) OEM Impedance Simulation OFF / 6Ω
Specifications
1) 4 Ohm RMS power: 60Watts x 4
2) 2 Ohm RMS power: 100Watts x 4
3) 4 Ohm Bridged power: 200Watts x 2
5) S/N Ratio: > 90db
6) THD Rated: <0.2%
7) Input voltage: 0,4V - 20V
8) Dimensions(LxWxH): 167x83x36mm