Ground Zero Gzcs 200BMW-SW4 Ηχεια Custom Fit
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : Ηχεία ειδικού τύπου
GZCS 200BMW-SW4
Car specific 200 mm / 8″ woofer
160 Watts max
Car specific 200 mm / 8″ woofer for BMW
  • 8″ car specific woofer
  • 50 mm / 2″ voice coil
  • Coated paper cone
  • Rubber surround
  • Compound basket
  • 4 ohms version
  • Double neodymium motor
  • Car specific connection
  • 1 pair / package
  • Model
    Car specific subwoofer
    Diameter
    200 mm / 7.87"
    Power Handling (RMS/max.)
    100 / 160 Watts
    Impedance
    4 Ohms
    Efficiency
    89 dB
    Frequency Response
    Voice Coil
    50 mm / 2" copper