Ground Zero Gzcs 200.2VW-T5/T6 Ηχεια Custom Fit
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : Ηχεία ειδικού τύπου
Car specific 200 mm / 8″ 2-way speaker system
140 Watts max
Car specific 200 mm / 8″ 2-way speaker system for VW T5/T6
  • 2-way speaker system for VW T5/T6
  • Suitable for VW T5 and T6
  • Carbon fiber cone
  • Rubber surround
  • VW-specific loudspeaker basket
  • Incl. tweeter mounting frame for VW T5
  • 28 mm / 1.1″ silk dome tweeter
  • Incl. fastening rivets
  • Car specific connection
  • 1 pair / package
  • Model Car specific 2-way speakers Diameter 200 mm / 7.87″ Power handling (RMS/max.) 80 / 140 Watts Impedance 4 Ohms Efficiency 89 dB Frequency Response 40 Hz – 20 kHz Tweeter 28 mm / 1.1″ silk dome High performance midwoofer Carbon fiber cone Crossover 18 dB/oct high pass filter (Tweeter) / 6 dB/oct low pass filter (Woofer)