Ground Zero Gzrc 165.3SQ-ACT Ηχεια Διαιρούμενα 16.5cm Split
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : Ηχεία 6.5" (16.5cm)
GZRC 165.3SQ-ACT
165 mm / 6.5″ 3-way SQ component speaker system for active use
350 Watts max
6.5″ 3-way SQ component speaker system with aluminum cone for active use
3-way SQ component speaker system for active use
Black anodized aluminum cone
Rubber surround
Nomex spider
Resonance free steel basket
GZRT 25SQ
GZRM 80SQ
For active use
Incl. protection grill
Model
3-way SQ component speakers
Diameter
165 mm / 6.50"
Efficiency
90 dB
Frequency Response
35 Hz – 25 kHz
Tweeter
GZRT 25SQ
Mid Range Speaker
GZRM 80SQ
Midwoofer
GZRK 165SQ
Mounting Ø
142.5 mm / 5.61"
Mounting Depth
68 mm / 2.68"
Crossover Frequency
200 / 4300 Hz