Ground Zero Gzuc 165.3SQ-ACT Ηχεια Διαιρούμενα 16.5cm Split
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : Ηχεία 6.5" (16.5cm)
GZUC 165.3SQ-ACT
165 mm / 6.5″ 3-way SQ component loudspeaker system for active use
250 Watts max
3-way component speaker system for active use
Black anodized aluminum cone
Rubber surround
GZ aluminum cast basket
50 mm / 2″ copper voice coil
Universal 4 ohms version
Linearized neodymium motor
GZUT 28SQ / GZUM 55SQ
GZ design hexagon style protection grill
Model
3-way component speakers for active use
Diameter
165 mm / 6.50"
Power Handling (RMS)
80 / 90 / 120 Watts
Impedance
4 + 4 + 4 ohms
Frequency Response
40 Hz – 25 kHz
Tweeter
GZUT 28SQ
Outside Ø
54 mm / 2.13"
Mid Range Speaker
GZUM 55SQ
Midwoofer
GZUK 165SQ
Lautsprecher Durchmesser
165 mm / 6.5"
Mounting Ø
144 mm / 5.67"
Mounting Depth
63 mm / 2.48"