Ground Zero Gzcf 6.5SPL-NEO Ηχεια Ομοαξονικά 16.5cm Coaxial
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : Ηχεία 6.5" (16.5cm)
165 mm / 6.5″ 2-way coaxial speaker system with neodymium motor
250 Watts max
165 mm / 6.5″ 2-way coaxial speaker system with paper cone and 28 mm / 1.1″ Mylar tweeter
  • 2-way coaxial speaker system
  • Pressed paper cone
  • High-excursion foamed W-surround
  • Neodymium motor
  • Resonance free steel basket
  • compact motor construction
  • 28 mm / 1.1″ Mylar tweeter
  • 6 dB/oct high pass filter
  • Incl. Hexagon style protection grill
  • Type 2-way coaxial speakers Diameter 165 mm / 6.5″ Power handling (RMS/max.) 100 / 250 Watts Impedance 4 ohms Efficiency 93 dB Frequency response 70 Hz – 20 kHz Mounting Ø 145 mm / 5.71″ Mounting depth 68 mm / 2.68″