Shockwave Class D 4Channel HERO4.1200 (4x1200Wrms) Made In Korea
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : Τετρακάναλοι
HERO4.1200: 4x1200W RMS Class D Ενισχυτής
Ο HERO4.1200 βασίζεται στην ψηφιακή τεχνολογία Class-D και παρέχει έως και 1200 watt RMS ανά κανάλι!
Ο HERO4.1200 είναι ένας από τους πιο ισχυρούς ενισχυτές 4 καναλιών στην αγορά!
Ο ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΑΠΑΙΤΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ. **** ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΞΑΝΑ****
***MADE IN KOREA***
| SPECIFICATION | |
| Features | HERO4.1200 |
| 4ohm RMS power | 500W x 4 |
| 2ohm RMS power | 850W x 4 |
| 1ohm RMS power | 1200W x 4 |
| 2ohm RMS bridged power | 2400w x 2 |
| Frequency Response | 10Hz - 25KHz |
| Signal to Noise Ratio | 90dB < |
| Damping Factor | 100dB < |
| Efficiency ( 4 ohm, 100Hz ) | 93% < |
| Input Sensitivity | 6V - 0.2V |
| Low Pass Filter | 50Hz - 800Hz |
| x10 LPF multiply | 500Hz-8KHz |
| High Pass Filter | 20Hz-800Hz |
| x10 HPF multiply | 200Hz-8KHz |
| Power & Ground Input | 0Ga x 2 |
| Working Voltage | 9V- 16V |
| Remote Gain Control | Included |
| Tested Voltage & THD | 14.4V & Less than 1% THD |
| Dimensions (WxHxL) | 230 x 65.5 x 450 mm |