MTXWET77 Marine
MTXWET77 Marine
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : Ηχεία Marine
Specifications :
  • RMS Power : 75W
  • Max Power : 150W
  • Impedance : 4Ω
  • Frequency response : 50Hz - 20kHz
  • Woofer diameter : 19,5cm (7.7")
  • Woofer mounting depth : 92,4mm