MTXRTF10AS Subwoofer Box Passive Subwoofer Box
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : Καμπίνες
Small sealed 25cm 10" flat enclosure 250W 4Ω
• Flat Sealed Passive Enclosure
• 25cm 10“ subwoofer
• CEA RMS power: 300W
• Peak power: 1200W
• Impedance: 4Ω
• Sensitivity: 91dB / 2.83V / 1m