MTXRT12-04 Subwoofers 12“ Subwoofer
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : 12" subwoofer
Specifications :
  • RMS Power : 250W
  • Max Power : 750W
  • Frequency response : 28Hz - 200Hz
  • Sensitivity : 92,0 dB/2,83v/1m
  • Fs : 28Hz
  • Re : 3,2Ω
  • Z : 4Ω
  • Qms : 6,87
  • Qes : 0,58
  • Qts : 0,54
  • Vas : 68Liter
  • Mms : 164gr
  • Cms : 0,186mm/N
  • BL : 12,8N/A
  • Sd : 510cm2
  • Vd : 0,82Liter
  • Xmax : 16,0mm
  • Ø30cm (12'')
Features :
  • ALDS Technology
  • SPV Technology
  • Spider with interlaced tinsel leads
  • Original MTX steel frame
  • One piece Polypropylene cone
  • Butyl rubber surround
  • Ø50 mm high temp (220°) aluminium voice coil