Delphi Πολλαπλασιαστής - GN10292-12B1
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : Πολλαπλασιαστής
DELPHI ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΤΗΣ MAZDA DELPHI GN10292-12B1 - Πολλαπλασιαστής
-----------
Criteries : Αριθμός κουμπωτών επαφών 2, Τάση [V] 12
Aplicability to : MAZDA
  • MAZDA
    • 323 C IV (BG) [1989-2000] - 1.3 16V 1324cc/54kw/73hp [1989/09-1994/07]
    • 323 C IV (BG) [1989-2000] - 1.6 16V 1597cc/65kw/88hp [1991/03-1994/10]
    • 323 C IV (BG) [1989-2000] - 1.6 1597cc/62kw/84hp [1989/09-1991/06]
    • 323 C IV (BG) [1989-2000] - 1.8 16V 4WD 1840cc/76kw/103hp [1991/11-1993/12]
    • 323 C IV (BG) [1989-2000] - 1.8 16V GT 1840cc/94kw/128hp [1989/09-1993/03]
    • 323 C IV (BG) [1989-2000] - 1.8 16V Turbo 4WD 1840cc/120kw/163hp [1990/09-1992/12]
    • 323 C IV (BG) [1989-2000] - 1.8 16V Turbo 4WD 1840cc/136kw/185hp [1993/01-1994/07]
    • B-SERIE (UN) [1998-2008] - 2.2 8V 4WD 2184cc/68kw/92hp [1999/06-2006/11]
    • B-SERIE (UN) [1998-2008] - 2.6 12V 4WD 2606cc/90kw/122hp [1999/06-2006/11]