Cadence Qrs Series Amplifier QRS2.180GH
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : 1 - No All-Stores
Cadence QRS Series 2 Channel Class G/H Full Range Amplifier QRS2.180GH
Specifications
Channel/Class: 2 G/H
RMS Power@2 ohm-14.4V: 300Wx2
RMS Power@4ohm-14.4V: 180W x2
BridgeRMS Power@4 ohm-14.4V: 600W x 1
Minimum THD: 0.05%
S/N Ratio: >86 dB
Fuse Rating: 35A x 3