Cadence Qrs Series Amplifier 4Channel QRS4.90GH
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : 1 - No All-Stores
Specifications
  • Model Number: QRS4.90GH
  • Channel / class: G / H
  • RMS power at 2 ohm-14.4V: 90W x 4
  • RMS power at 4 ohm-14.4V: 135W x 4
  • Fuse rating: 35A x 3
  • Dimensions (mm): 363(w) x 59(h) x 192(d)
PERFORMANCEQRS4.90GH
Peak power output (watts)900
RMS power at 2 ohm (watts x channel)90 x 4
RMS power at 4 ohm (watts x channel)135 x 4
Minimum impedance bridged4
Minimum impedance unbridged2
THD at rated RMS powerLess than 0.05%