Cadence Qr Series Amplifier QR2000.1D
Δείτε περισσότερα σε αυτή την κατηγορία : 1 - No All-Stores
Cadence QR Series Monoblock Class D Amplifier Q2000.1D
Specifications
Channel/Class: Monoblock / D
RMS Power@1 ohm-14.4V: 2000W x1
RMS Power@2 ohm-14.4V: 1250W x 1
RMS Power@4ohm-14.4V: 800W x 1